Barkod Etiket Yazıcı

 

Termal yazıcı modelleri ile birlikte, birçok alanda mal giriş ve çıkışları, fiyat düzenlemeleri gibi işleri en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Özellikle alışveriş sektöründe sıklıkla karşılaşmış olduğumuz barkod sistemleri, gün geçtikçe daha popüler olma yolunda ilerlemektedir. Hem termal hem de direkt olarak baskı yapabilen barkod etiket yazıcı modelleri, uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir şekilde kullanıcılarını karşılamaktadır.

Etiket ve barkod basma işlemlerini, bu tür cihazlar ile birlikte en hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Baskı yöntemi ile birlikte çalışan etiket yazıcılar, mürekkep olmadan direkt olarak termal baskı özelliği ile birlikte basım yapabilmektedir. Termal transfer baskı yöntemleri isterseniz ise, mürekkep kullanımı söz konusudur. Barkod etiket yazıcılar ile asılan barkodlar, uzun kullanımlarda dahi herhangi bir sıkıntı yaratmamaktadır. İş yerlerinde kullanıcılarına büyük bir oranda hız kazandıran bu hizmet ile birlikte, ürünlerin giriş ve çıkışları da sistem üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Ürün ve malların bilgilerini barkod olarak basabileceğiniz bu cihazlar, müşterilerin ürün hakkında bilgilendirilmesini yapmaktadır. Sistem üzerinde tüm barkod ve etiketlerin bilgisi otomatik olarak girilemektedir. Satış sonrasında ise gerçekleştirilen işlemlerde sonrasında, sistem otomatik olarak rakamları güncellemektedir.

 

Barkod Etiket Yazıcı Kullanım Alanları

Barkod etiket yazıcı cihazları, genel olarak kapsamlı ve geniş bir şekilde kullanılmaktadır. Günümüzde özellikle ticaret alanlarında sıklıkla kullanılan bu cihazlar, her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlamaktadır. İlk olarak büyük market ve alışveriş merkezlerinde kullanılmaya başlanılan bu sistemler, artık neredeyse birçok dükkan içerisinde yer almaktadır. Barkod etiket yazıcı kullanım alanları ise merak edilen konulardan birisidir. Genel olarak baktığımızda; market, alışveriş merkezleri, kargo firmaları, hastaneler, manav, posta, kırtasiye, depo alanları gibi birçok farklı alanda kullanım sağlanmaktadır.

 

Barkod Etiket Yazıcı Çeşitleri

Barkod etiket yazıcı, farklı üreticiler ve modeller ile birlikte piyasaya sürdürülmektedir. Bildiğiniz üzere barkod etiket yazıcı merak edilen ve araştırılan bir konudur. Genel olarak baktığımızda ise; masaüstü barkod yazıcılar, endüstriyel barkod yazıcı ve el terminal gibi farklı çeşitler ile satışa sunulmaktadır. Barkod etiket yazıcı alanında genel olarak çeşitlere fazla bakılmamaktadır. Yazıcının barkod ve etiket basması, kullanıcılar için yeterli olmaktadır.

 

Barkod Etiket Yazıcı Fiyatları

Günümüzde barkod etiket yazıcı üreten onlarca farklı firma yer almaktadır. Her markanın üretmiş olduğu farklı modeller yer almaktadır. Her modelin ise bildiğiniz üzere farklı özellikleri ve tasarımları yer almaktadır. Bu sebepten dolayı da barkod etiket yazıcı fiyatları konusunda sabit bir fiyat belirlemek doğru olmayacaktır. Tartı Market'te yer alan kategorilerden barkod etiket yazıcı kategorisinde göz atabilirsiniz. Böylelikle hem barkod etiket yazıcı modellerini hem de adisyon yazıcı modellerini en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR