Tartı ve Boy Ölçer

 

Hem tartı hem de boy ölçen araçlar, son zamanların en popüler araçlarından birisidir. Endüstriyel alanlara uygun olarak üretilen boy ölçerli baskül, işlevleri ile birlikte her geçen gün kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Medikal kullanım için özel bir şekilde dizayn edilen baskül modellerini, sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz kategoriler içerisinde tartı ve boy ölçer aletlerine göz atabilir ve kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Tartı ve Boy Ölçer Cihazları Nedir?

İnternet alanında en çok merak edilen konulardan biri de tartı ve boy ölçer cihazları nedir? sorusudur. İnsanların hem boylarını hem de kilolarını aynı anda ölçebilen cihazlara tartı ve boy ölçer denmektedir. Son zamanlarda rağbet gören bu cihazlar konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Korozyona karşı olarak dirençli olan boy ölçerli baskül modelleri, buton tuş takımları ile birlikte üretilmektedir.

Ürünün kare bir kefe alanı yer alıyor. Buraya çıktığınızda hem boy hem de kilo hesaplaması kolaylıkla yapılmaktadır. Ayak yapısına göre farklı tasarımlarda piyasa içerisinde satışa sunulmaktadır.

Genel olarak halk arasında eczane baskülü olarak geçmektedir. Akü tasarruf modu ve batarya seviyesi gösterme gibi özelliklere sahip olan tartı ve boy ölçer cihazlar, uzun kullanım ömrü ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Bu tartıları genel olarak medikal alanlarda daha sıklıkla görmekteyiz. Oraya giden kişilerin direkt olarak boy ve kilo oranlarını tek bir cihaz ile görebilmek daha hızlı olmaktadır. Bunun yanında cihazların ön kısmında LCD ekrana sahip olan bir panel yer alıyor. Yanında ise terazi ve boy kısmının ayarlamaları için düğmeler de konumlandırılmış olmaktadır.

 

Tartı ve Boy Ölçer Çeşitleri

Tartı ve boy ölçer cihazları, endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Üretilen modeller genel olarak birbirlerine benzer tasarımlar halinde fabrikadan çıkmaktadır. Tartı ve boy ölçer çeşitleri olarak sorgulama bir hayli fazla yapılmaktadır. Fakat herhangi bir çeşit ürünleri tartı ve boy ölçer cihazlarında yoktur. Markalar sadece farklı özellikler ve tasarımlar ile ürettiğinde, markaların kendi çeşitleri yer almaktadır. Genel olarak kategori olarak baktığımızda herhangi bir ürün çeşitliliği ile karşılaşmak mümkün değildir. Sitemizde yer alana medikal tartı kategorisinden tartı ve boy ölçer çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 

Tartı ve Boy Ölçer Fiyatları

Günümüzde tartı ve boy ölçer üretimi yapan onlarca farklı üretici bulunmaktadır. Her üretici farklı özellikler ve tasarımlar ile birlikte üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bunun yanında üretici firmalar, üretimde kullandıkları malzemelerin kalitesini kendi bütçelerine göre ayarlamaktadır. Bu sebepten dolayı tartı ve boy ölçer fiyatları için sabit bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Tartı market sitemizde sizler için en uygun ve ucuz yollardan satışlar gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde yer alan tartı ve boy ölçer cihazlarına göz atabilir, en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR