Tarih Kodlama Makinası

 

Günümüzde gıda alanında üretilen her ürünün bir ambalajı yer almaktadır. Bu ambalajlar üzerinde ise belirli tarihler yer almaktadır. Çok çeşitli endüstriyel alanlar içerisinde popüler bir kodlama türü olan tarih kodlaması, tüketiciler için önemli bir konudur. Birden fazla tarih kodlayıcı seçenekleri günümüzde birçok firma içerisinde yer almaktadır. Bu tarih kodlarını basmak ve yapıştırmak için tarih kodlama makinası harika bir çözüm yöntemidir. Ambalaj üzerine istediğiniz tarihleri ve kodları girebileceğiniz bu makineler, harika işler çıkarmaktadır. Plastik ve kağıtlar dahil olmak üzere, onlarca farklı alana kolaylıkla kodlama yapabilmektesiniz.

 

Tarih Kodlama Makinası Nedir?

Bizlere gelen en popüler sorulardan biri de tarih kodlama makinası nedir konusudur. Günümüzde onlarca farklı üretim alanı bulunmaktadır. Gıda sektöründe bildiğiniz üzere SKT gibi tarihler önemli bir detaydır. Bu tür bilgileri tarih kodlama makineleri ile birlikte kolay bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Kağıt ya da plastik yüzeylere kolaylıkla baskı yapabilen bu makineler, farklı çeşitler ile birlikte üretilmektedir. Lot numaraları, vaka kodları, 2D barkodlar, sayısal metinler, sayı dizileri gibi birçok farklı seçenek ile birlikte ambalajların üzerine yazı yazabilme imkanımız bulunmaktadır.

 

Tarih Kodlama Makinası Fiyatları

Günümüzde onlarca farklı tarih kodlama makinası üreticisi bulunmaktadır. Her marka farklı özelliklere ve boyutlara sahip olmak üzere tarih kodlama makinelerini tesislerinde üretmektedir. Bu sebepten dolayı tarih kodlama makinası fiyatları genel olarak farklı rakamlar ile bizleri karşılamaktadır. İnternet üzerinde araştırma yaptığınızda genel olarak farklı rakamlar ile karşılaştığınızı göreceksiniz. Tartı market olarak sizlere en uygun ve ucuz fiyatlar üzerinden tarih kodlama makinelerini temin etmekteyiz.

 

Tarih Kodlama Makinası Ne İşe Yarar?

Tarih kodlama makinası ile birlikte ürünlerin ambalajlarına sayısal ifade ve tarih girmek artık çok daha basit bir durum haline gelmiştir. Kağıt ve plastik ürünlerin üzerine tarih bilgisi atabileceğiniz tarih kodlama makinası, birçok üretim tesisinde kullanılmaktadır. Üretilen tüm gıda ürünlerinin üzerine son kullanma tarihi, üretim saati ve tarihi gibi bilgiler girilmesi gerekmektedir. Bu sayede tüketiciler bu tarihlere bakarak alışveriş yapmaktadırlar. Tarih kodlama makinası ile birlikte insanlar daha güvenli ve sağlıklı bir alışveriş yapabilmektedirler. Sitemizde bulunan terazi aksesuar kategorisi kullanarak tarih kodlama makinesi ürünlerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR