Vakum Poşeti

 

Gıda sektöründe bir hayli sık kullanılan vakum poşetleri, günümüzde popülerliği ile gündemde olan endüstriyel malzemelerden birisidir. Özellikle dondurulmuş gıdalarda ve süt ürünler için kullanılan ambalajlama yöntemlerinden birisidir. Bu yöntem ile birlikte artık ürünler daha uzun süre kullanım sağlamaktadır. Dış etkenlerden etkilenmeden ürünün bozulmasını engelleyen vakum poşeti, normal bir poşete göre %100 sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Genel olarak ürünleri normal bir poşet içerisine koyduğumuzda korunma süreleri çok az bir zaman dilimidir. Vakum poşetleri ise gıda ve ürünleri sıfır hava teması ile koruma altına almaktadır. Bu sebepten dolayı da ürünlerin bozulma durumu ortadan kalkmaktadır. Doğru koşullar içerisinde saklanan vakumlu poşet, gıdaların ömrünü uzatma sürecinde gayet başarılı bir şekilde işlemektedir. Günümüzde sadece evlerde değil, imalat alanlarında da bu poşet türlerini sıklıkla görmekteyiz. Et, balık ürünleri, yeşillik, peynir grupları gibi birçok farklı alanda kullanım sağlanmaktadır.

 

Düz Vakum Poşeti

Gıda kullanımına uygun olarak üretilen düz vakum poşetleri, günümüzde her geçen gün kullanım oranını artırmaktadır. Özellikle ev hanımlarının ve imalatçıların sıklıkla kullanmış oldukları bu poşet tipleri, gıdalarınızı taze bir şekilde korumanızı sağlamaktadır. Lezzet ve besleyicilik açısından sorunsuz yapılar ile özel üretilen bu poşetler, mühürlenebilir bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Yiyecekler 3 ile 6 kat daha uzun süre ile saklanabilir ve yiyecek kokuları dışarı ile temas etmeden kullanılabilmektedir. Düz vakum poşetlerinin en avantajlı yönlerinden birisi ise kaynatılabilir, dondurulabilir ve mikrodalga fırınlarda kullanılabilmesidir. Bu tür avantajlar ile birlikte, kullanıcıların sevdiği bir ürün haline gelmiştir. Neme ve böceklere dayanıklı olarak üretilen düz vakum poşeti, sağlıklı beslenme açısından herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Tabi ki yiyeceklerin kokularının birbirleri ile temas etmemesi de, bu tür işler için büyük bir ayrıcalık konusudur.

 

Düz Vakum Poşeti Fiyatları

Ülkemiz yada yurt dışında yüzlerce farklı düz vakum üreticileri yer almaktadır. Her üreticinin üretmiş olduğu vakum poşeti, farklı özellikler şeklinde imalatlarda üretilmektedir. Bu sebepten dolayı düz vakum poşeti fiyatları kısmında sabit bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Tartı market olarak sizlere vakum poşetleri kısmında en uygun ve ucuz fiyatları belirlemekteyiz. Yukarıda yer alan kategori kısmından kolaylıkla vakum poşetlerine göz atabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Vakum poşetleme işlemlerinde sizlerin yardımcısı olacağını düşündüğümüz vakum makinesi kategorisine de göz atmayı unutmayınız. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR