Barkodlu Teraziler
$576.00 KDV Dahil
$640.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Barkodlu Teraziler
$1,120.00 KDV Dahil
$1,245.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Barkodlu Teraziler
$409.05 KDV Dahil
$454.50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Barkodlu Teraziler
$909.00 KDV Dahil
$1,010.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Barkodlu Teraziler
$662.00 KDV Dahil
$735.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Barkodlu Terazi & Barkodlu Terazi Fiyatları

 

Barkodlu Terazi

Market ya da halka hizmet veren yerlerin genel olarak önceliği en iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmektir. Bunun için ise günümüzde esnaflar teknolojinin yararlarından faydalanmaya çalışmaktadırlar. Peki teknolojinin bu tür alanlarda ne gibi faydası olabilir? Cevabını birazdan açıklamak istiyorum.

Terazi modelleri seçeneğinde birçok farklı kategori içerisinde onlarca ürün yer almaktadır. Günümüzde en çok kullanılan ve beğeni kazanan tartım araçlarından biri de barkodlu terazi modelidir. Barkodlu terazi modelleri günümüzde özellikle büyük alışveriş merkezlerinin olmazsa olmazlarından haline gelmiş durumdadır. Bu teraziler ile birlikte artık birçok alışveriş alanında kolaylıkla barkod oluşturma ve fiyat belirleme imkanı sunulmaktadır.

Barkodlu terazi ile birlikte özellikle manav gibi alanlarda işletmeciye kolaylıklar sağlanmaktadır. Barkodlu terazi modelleri, dükkan içerisinde bulunan ürünlerin ağırlıklarını ölçerek otomatik olarak fiyatlandırma yapmaktadır. Bu bilgiyi de barkod şeklinde çıkartıyor, poşetin üzerine kolaylıkla yapışmaktadır. Burada müşteriye kalan tek şey ise kasaya giderek barkodu okutmaktır. Bu durum özellikle son yılların en popüler ve başarılı çalışmalarından birisidir. Çünkü burada hem satıcı hem de alıcı için büyük bir zaman kaybını önlemektedir.

 

Barkodlu Terazi Fiyatları

Barkodlu terazimodelleri birçok üretici firma tarafından piyasaya sürdürülmektedir. Bu tür terazi modellerinde genel olarak fiyatlandırmalar üretici ve satıcıya göre değişmektedir. Tabii ki bunun yanında üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve malzeme kaliteleri de önemli bir unsurdur.

Günümüzde birçok kişi barkodlu terazi fiyatları araştırmasını yaptığını görmekteyiz. Barkodlu teraziler genel olarak diğer modellere göre biraz daha büyük ve gelişmiş bir yapıya sahiptirler. Özellikle yazılımsal destek sağlamaları, büyük bir avantaj haline gelmektedir. Piyasada barkodlu  terazi fiyatları araştırması yaptığımızda 5 Bin TL ile 10 Bin TL arasında olduğunu görmekteyiz. Tabii ki yukarıda da söylediğim gibi ürünün malzemesi, kalitesi ve kapsadığı özelliklere bakılarak farklılıklar gösterilmektedir.

 

Cas Barkodlu Terazi

Barkodlu terazi modellerinde en beğenilen ve favori haline gelen terazilerden birisi de cas barkodlu terazi modelidir. Bildiğiniz üzere barkodlu teraziler, diğer terazilere göre çok daha farklı bir işlev ile kullanılmaktadır.

Genel olarak kuruyemiş ve manav kısmında sıklıkla kullanılan barkodlu terazi modelleri, özel yazılımlar ile üretilmektedir. Bu terazilerde yapmanız gereken ilk işlem ürün girişleri yaparak her ürünün KG fiyatını yazmaktır. Sonrasında kısayol tuşları ile ölçmek istediğiniz ürüne tıklamaktır. Otomatik olarak fiyat belirlenecek ve barkod haline elinize geçecektir. Sizlerde kasaya geçiş yaparak kolayca barkod üzerinden fiyat ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cas CL 3000 Barkodlu Terazi

Araştırmalarıma göre piyasa en çok tutulan barkodlu terazi modellerinden biri de CAS CL 3000 barkodlu terazi modelidir. Terazi genel olarak orta bir boyuta sahip olmakla birlikte, harika bir tasarıma sahiptir. Basit ve karmaşık bir yapısının olmaması, kullanım sağlarken daha rahat olmanızı ve yanlış yapma olasılığınızı en aza indirecektir. Ürünün üst kısmında kova vb bir ürün yok, direkt olarak sade ve düz tutmaya çalışmışlar. Alt kısmında ise kısayol tuşlarının ve barkod sisteminin olduğunu görmekteyiz.

 

Cas Barkodlu Terazi Fiyatları

Cas barkodlu terazi fiyatları günümüz piyasasına bakıldığında farklı fiyatlara sahip olduğunu görmekteyiz. Tabii ki burada en önemli faktör satıcının ne kadar sattığı ve ürünün özelliklerinin farklı olması durumudur. Genel bir ortalama fiyata baktığımızda CAS barkodlu terazi fiyat kısmında 8 ila 17 Bin TL olduğunu görmekteyiz. Tabii ki daha üst rakamlarda da ürünlerin yer aldığını söylemeliyim.

 

Tem Barkodlu Terazi Fiyatları

Tem markasına ait olan terazi modelleri, tartı dünyasında sevilen isimlerden bir tanesidir. Tem barkodlu terazi modelleri, farklı fiyatlar çerçevesinde satılmaktadır. Piyasa TEM terazi modelleri araştırması yaptım ve fiyatların son derece uygun olduğunu görmekteyim. Diğer modellere göre biraz daha farklı tasarımlara sahip olsa da, fiyat açısından son derece uygun olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak ise tem barkodlu terazi fiyatları 4.000 TL’den başladığını ve giderek arttığını görmekteyiz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR