Barkod Sistemi

 

Alışveriş sektörü her geçen gün büyüyen bir sektördür. Bunlara bağlı olarak da ürün çeşitlerinde ki artış gözle görülebilmektedir. Özellikle büyük alışveriş merkezlerinde satışa sunulan tüm ürünler teker teker listelenmektedir. Bu listeyi hazırlamak ve oluşturmak el ile neredeyse imkansızdır. Barkod sistemi ile birlikte artık bu durum çok daha bir hale gelmiş durumdadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık tüm market ve diğer ticaret alanları, barkod sistemine geçiş yapmaktadır. Bu sayede dükkan içerisinde yer alan ürünleri listeleyebilir ve satışlarını kolaylıkla takip edebilmektedir.

 

Barkodlu Satış Sistemi

Barkodlu satış sistemi üzerinde genel olarak malların listelenmesi büyük bir avantajdır. Alınan ve satılan malların takip edilmesi, barkodlu satış sistemi ile birlikte çok daha basit bir hale gelmektedir. Bu tür barkod sistemlerinde tüm sistem tek bir ekran üzerinden kontrol edilebilmektedir. Bu sayede kullanım kolaylığı çok daha bir duruma dönüşmektedir. Ürünlerin girişi sisteme yapılır ve cihaz üzerinden kolaylıkla barkod yazdırılmaktardır. Sonrasında ise barkod gerekli alanlara gidilerek yerleştirilir. Tüm işlemler bu kadar basit adımlarla gerçekleştirilir. Basit bir sistem olması nedeniyle tüm iş alanlarında insanların yapacakları işleri bir hayli kolaylaştırmaktadır. Barkod sistemleri genel olarak full set olarak gelmektedir. İçerisinde; bilgisayar, monitör ve barkod yazıcısı bütün olarak gelmektedir. Tabi ki bazı alanlarda lazerli barkod sistemi gibi cihazlara ulaşmak mümkündür. Fiş yazıcı sistemi ufak bir kutu gibi alan içerisinde gerçekleşmektedir. Buradan fiyatı belirlenen ürün yazdırılır ve gerekli alanlara yapıştırılır.

 

Market Barkod Sistemi

Marketlerde artık barkod sistemi olmazsa olmazlar haline gelmiş sistemlerden birisidir. Özellikle büyük kapasiteli ve fazla mal alan dükkanlar için mutlaka olması gereken bir sistemdir. Market barkod sistemi ile birlikte barkodlar basit bir şekilde basılmaktadır. Markete giren ve çıkan tüm mallar, tek bir sistem üzerinden izlenir ve kolayca takibi yapılabilir. Bu sayede aylık yada günlük olarak satış takibi de yapılmış oluyor. Monitörlü sistemlerde genel olarak klavye de yanında gelmektedir. Klavye üzerinden markette yer alan ürünlerin girişlerinde fiyatlarını yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise iş sadece barkod yazdırmaya kalmaktadır.

 

Afanda Barkodlu Satış Sistemi Fiyatları

Pazar alanında büyük bir marka ismi olan Afanda, her geçen gün popülerliğini arttıran ve satışlarda yoğunluk yaşayan isimlerden birisidir. Ürettiği teknolojik aletler ile birlikte kullanıcıların sevdiği markalardan olduğu için, üretim aşamasında kaliteli malzeme ve işçilik kullanılmaktadır. Barkodlu satış sistemi fiyatları kısmında ise, farklı fiyatlar yer almaktadır. Afanda, ürettiği modelleri çeşitli olarak satışa sunduğu için, fiyat rakamları farklı bir şekilde belirlenmektedir. Tartı market sitemizde yer alan kategorilerden araştırmalar yapabilir ve hızlıca en uygun fiyatlardan bu modele sahip olabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR