Hayvan Baskülleri

 

Günümüz şartlarında hayvancılık ile uğraşan büyük kesimler bulunmaktadır. Hayvancılık kolay bir meslek olmaması nedeniyle, bu alana yönelik olan çalışmalar bir hayli fazladır. Hayvan baskülü de ülkemizde bir hayli rağbet gören araçlardan birisidir. Hayvan satışlarında kilo hesabına göre fiyatlandırma yapıldığı için, hayvanların ağırlıklarını ölçmek sıklıkla yapılan işlerden birisidir. Bu sebepten dolayı birçok hayvancı, hayvan baskülü satın alarak işlerini kolaylaştırmaktadır. Günümüzde üretilen birden fazla hayvan baskül modeli yer almaktadır. Otomatik kapı kapatma, büyük lcd ekran gibi seçenekler kullanıcılarını beklemektedir.

 

Canlı Hayvan Baskülü

Hayvanların ağırlıklarını ölçmek için kullanılan canlı hayvan baskülü, hayvancılıkla uğraşan kişilerin kullandığı aletlerden birisidir. Açılır ve kapanabilir kapı sistemi, otomatik arka aydınlatma, LCD led ekran, alt mit ağırlık kontrolü gibi birçok farklı seçenek canlı hayvan baskülü araçlarında yer almaktadır. Statik elektrik koruma özellikler iile birlikte, hayvanların zarar görmesi gibi durumlar en az seviyeye inmektedir.

 

Canlı Hayvan Baskülü Fiyatları

Pratik ve kolay kurulum ile birlikte kullanıcılarını karşılayan canlı hayvan baskülü modelleri, günümüzde büyük bir rağbet görmektedir. Birçok kişinin bu konuda canlı hayvan baskülü fiyatları araştırmasını yaptığını görmekteyim. Bu tür üretimlerde genel olarak her üretilen modelin farklı özellikleri olduğu için, sabit bir fiyat göstermek doğru olmayacaktır. Tartı market olarak sizlere bu konuda en güncel ve uygun fiyatlar üzerinden satışlar gerçekleştirmekteyiz.

 

Hayvan Tartım Kantarı Fiyatları

Hayvan tartım kantarı, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların ağırlıklarını ölçmek için özel olarak üretilen cihazlardır. Hayvancılık sektöründe her geçen gün popülerleşen bu kantar çeşidi, pratik ve kolay kurulumları ile birlikte kullanıcılarını beklemektedir. Kablo kanal koruma, statik elektrik koruma, endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olarak üretilme gibi birçok farklı özelliğe uygun bir şekilde tesislerde üretilmektedir. Aşırı yük ve darbelere karşı dayanıklı sistem ile üretilen bu modeller, geniş LCD ekran ile birlikte kullanım kolaylığı sunmaktadır. Hayvan tartım kantarı fiyatları ise sabit olmaması nedeniyle, farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sitemizde yer alan baskül modelleri kategorilerine göz atabilir ve uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR