Vakum Poşet 18x22
Vakum Poşet 18x22

Vakum Poşeti 18x22 5Kg

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $48.62(KDV Dahil)
İndirimli : $44.20(KDV Dahil)

:

 

Vakum Poşeti, gıdaların ve kıyafetlerin en iyi ve doğru bir biçimde saklanmasını sağlamaktadır.

 

Sitemizde yer alan 18x22cm ölçülerine sahip olan vakum poşeti 80 micron kalınlığına sahiptir. Ürünümüz orijinal hammedden oluşan yumuşak hamur 5 kat PA/PE özellğine sahiptir.

 

Vakum poşeti özellikle gıdaların korunmasında tercih edilen malzemelerden bir tanesidir. Günümüzde birçok gıda ürünü erken bozulmaya yönelik şeklinde üretilmektedir. Sebze, meyve, kuru yemiş gibi birçok gıda ürünü hava ile temas ettiğinde hızlı bir şekilde bozulma yada bayatlama görülmektedir. Vakum poşetleri ise burada sizler için harika bir çözüm kaynağıdır. Vakum poşetlerinize istediğiniz gibi et, kuruyemiş ve bakliyat gibi ürünlerinizi koyarak kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

 

Genel olarak vakum poşetleri gıda ürünleri için kullanılmaktadır. Bunun yanında kıyafet, yastık, yorgan, perde vb ürünleride vakum poşetine koyan kişiler bulunmaktadır. Vakum poşetleri ürünleri hava ile temasını tamamen keserek en iyi şekilde saklama görevini yapmaktadır. Özel üretim ile birlikte poşetin içerisine hava girişi imkansız bir hale dönmektedir. Yüksek darbelere karşı ekstra koruma sağlayan, şeffaf görünüm ve mükemmel yapışma özelliği ile tercih edilen bir üründür. Pape film, düşük seviyede pusluluk özelliğine sahip olmakla birlikte yüksek nem dayanımına sahiptir.

 

Etiketler
Vakum Poşeti,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR