Tartım-Sayım Terazileri
$231.00 KDV Dahil
$254.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Tartım-Sayım Terazileri
$363.00 KDV Dahil
$399.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Tartım-Sayım Terazileri
$128.00 KDV Dahil
$141.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Tartım-Sayım Terazileri
$239.00 KDV Dahil
$263.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Paslanmaz Teraziler
$206.00 KDV Dahil
$226.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Paslanmaz Teraziler
$278.00 KDV Dahil
$306.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Laboratuvar Terazileri
$315.00 KDV Dahil
$345.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Laboratuvar Terazileri
$484.00 KDV Dahil
$533.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Laboratuvar Terazileri
$228.00 KDV Dahil
$252.00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Tartım Baskülü
$576.00 KDV Dahil
$633.66 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Paketleme Makineleri
$106.00 KDV Dahil
$117.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Tek Çene Gıda Vakum Makineleri
$119.00 KDV Dahil
$131.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Laboratuvar Terazileri
$240.00 KDV Dahil
$295.00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tartım-Sayım Terazileri
$285.00 KDV Dahil
$314.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Paslanmaz Teraziler
$271.00 KDV Dahil
$297.00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Seles Modelleri ve Fiyatları

 

Tartı modelleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi Seles markasıdır. Günümüzde üretmiş olduğu elektronik cihazlar ile birlikte, adını her geçen gün duyurmayı hedeflemektedir. Seles markası, geniş bir yelpazeye sahip olarak bünyesinde onlarca farklı elektronik cihazı barındırmaktadır. Üretim aşamasında kullandığı sağlam malzemeler ve harika işçilik ile birlikte ortaya güzel cihazlar çıkmaktadır. Son zamanlarda piyasaya çıkarmış olduğu Seles modelleri ile birlikte, daha fazla beğeni kazanmaktadır. Genel olarak terazi alanında hassas, paslanmaz baskül, fiyat hesaplamalı terazi, paslanmaz terazi gibi onlarca farklı seçeneğin yer aldığını görmekteyiz. Ayrıca Seles modelleri ve fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlardan satışlar yapılmaktadır. Bu konuda da aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamalı.

 

Seles Teraziler 

Günümüz pazarında onlarca farklı terazi üreticisi yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de Seles markasıdır. Üretmiş olduğu terazi modelleri ile birlikte, adını her geçen gün pazar içerisinde duyurmayı hedeflemektedir. Özellikle hassas tartım terazileri konusunda bir hayli işler çıkarmaktadır. Kullanıcıların geri dönüşlerini incelediğimizde, gayet olumlu yorumların yer aldığını görmekteyim. Üretim alanında sadece hassas terazi modelleri ile değil, farklı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. 

Peki nedir Seles terazi modelleri? kısaca sizlerle liste halinde göz atalım:

- Seles Hassas Terazi Modelleri

- Seles Bakanlık Onaylı Teraziler

- Seles Sayım Terazisi

- Seles Paslanmaz Terazi

- Seles Fiyat Hesaplamalı Terazi 

 

Burada yer alan modeller ve benzer çeşitleri, Seles terazi çeşitleri arasında yer almaktadır. Sitemizde yer alan bu kategori üzerinden, bu markaya ait olan birçok teraziye hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede en uygun ve güncel fiyatlar üzerinden satın almaları gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Seles Bakanlık Onaylı Eczane Terazisi

Günümüzde onlarca farklı terazi modeli üretilmektedir. Bu terazilerin bazıları hassas yapıda oldukları için, doğru ölçüm yapmaları önemli bir konudur. Ayrıca birçok terazi modeli ise, bakanlık onayı aldıkları için sertifika sahibi olmaktadır. Bu durumda sertifikası olan bir markanın, terazi modellerini eczane, kuyumcu, alım ve satım gibi alanlarda kolaylıkla kullanabileceğimiz anlamına gelmektedir. Seles bakanlık onaylı eczane terazisi modeli ise, en çok sorulan ve merak edilen bir terazi modelidir. Bu terazi, parça sayım özelliği ile birlikte sayıcı terazi yapısında kullanılabilmektedir. Ayrıca 13 farklı ağırlık birimini de kolaylıkla modlar arasında seçebilmekteyiz. Eczanelerde kullanılan bu model, sertifikalı olması nedeniyle en doğru sonucu göstermektedir. 

 

Seles Sarma Makinesi

 Bildiğiniz üzere internet üzerinde en çok araştırılan ve kullanımı yer alan ekipmanlardan birisi de streçleme makineleridir. Günümüzde birçok alanda farklı şekiller ile kullanılan bu makineler, her geçen gün popülerleşmektedir. Özellikle gıda sektöründe sıklıkla görmüş olduğumuz türlerden birisidir. Bu alanda Seles sarma makinesi, piyasada sevilen ve beğeni kazanmış olan isimlerden birisidir. Paslanmaz çelik gövdesi ve kolay kullanımı ile birlikte, istediğiniz ürünleri streç yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Avrupa standartlarına göre üretilen ve değiştirilebilir yapıştırma derecesinin bulunduğu sarma makinesi, 450mm bir streç genişliğine sahiptir. 

 

Seles VS-100 Ev Tipi Vakum Paketleme Makinası

Vakum makineleri, hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olan makine türlerinden bir tanesidir. Bildiğiniz üzere vakum yapma makineleri, gıda ürünlerinde sıklıkla kullanılan ve gerçekten de harika işlevleri olan bir cihaz türüdür. Özellikle üretim alanlarında kullanım oranı bir hayli fazladır. Genel olarak vakum makinesi denildiğinde akla üretim tesisleri gibi alanlar gelmektedir. Bu tür işler artık evlerde de kolaylıkla yapılabilmektedir. Özellikle ev tipi vakum paketleme makinası ile birlikte, bu durum çok daha basit bir hale gelmiş durumdadır. Taşınabilir bir tasarıma sahip olan bu model, evde vakum yapma konusunda harika işler çıkarmaktadır. Minimal tasarımı ile dikkat çeken VS-100 modeli, vakumlama işinde bir hayli güzel işler çıkarmaktadır. 

 

Seles Hassas Tartım Terazisi

Günümüzde terazi alanında en çok tercih edilen modellerden biri de hassas tartım cihazlarıdır. Bildiğiniz üzere en hafif ağırlıkları dahi ölçebilen terazi modelleri yer almaktadır. Seles, bu alanda gerçekten de kaliteli ve uygun üretimler gerçekleştiren bir markadır. Son zamanlarda ise Seles hassas tartım terazisi modeli ile ön plana çıkmaktadır. Şık tasarımı ve harika işlevleri ile birlikte, kullanıcıların bir hayli beğenesini kazanmaktadır. Eczane, kafe, pastane, kuyumcu gibi birçok alanda bu tür hassas terazilerin kullanımı uygun olmaktadır. Seles, bu alanda gerçekten de iyi işler çıkarıyor ve özellikle sağlam üretim malzemeleri ile, harika dokunuşları yer almaktadır. 

 

Seles Marka Terazi Fiyatları Nedir? 

Tartı market olarak bizlere gelen en popüler sorulardan biri de Seles marka terazi fiyatları nedir konusudur. Bildiğiniz üzere Seles, birbirinden farklı özelliklerde ve tasarımlarda teraziler üretmektedir. Bu sebepten dolayı fiyat kısmında sabit bir rakam söylemek doğru olmayacaktır. Sitemizde yer alan Seles kategorisine hızlıca göz atabilirsiniz. Burada yer alan tüm modeller, en uygun ve güncel fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Eğer satın alma gibi bir düşünceniz varsa, sepete ekleyerek hızlıca satın alma ekranına ulaşabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR