Xprinter Barkod Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

Xprinter barkod yazıcı modelleri nelerdir? Barkod yazıcılar ile birlikte özellikle işletme sahipleri büyük bir kolaylığa ulaşmış durumdadır. Market yada ürün satış noktalarında, satışta olan ürünlerin fiyatlarını basmak için kullanılan barkod yazıcı modelleri, gün geçtikçe çok daha fazla işletme tarafından kullanılmaya başlamış durumdadır.

Birçok kişiden Xprinter Barkod Yazıcı modelinin tavsiyesi almış durumdayım. Barkod yazdırmak istiyorsunuz ve uygun bir cihaz almak isterseniz mutlaka bu cihazı sizlere öneririm. 203 DPI Maksimum yazma hızına sahip olan Xprinter barkod yazıcı cihazı, kolay kullanımı ile birlikte tam bir kullanıcı dostu cihazdır. Küçük ve hafif olması da kullanıcıların ayrı bir dikkatini çekmektedir.

 

Xprinter Termal Yazıcı

Direkt termal veya termal transfer metotları ile birlikte baskı yapan cihazlara termal yazıcı denmektedir. Genel olarak bagaj etiketi, kredi kartı slipi gibi nesnelerin basımlarında kullanılmaktadır. Günümüzde bir hayli yaygın kullanım alanının olduğunu görmekteyiz. 

İnternette yapmış olduğum araştırmalara göre Xprinter Termal Yazıcı modelinin tavsiyesini aldım. Bu model ile birlikte termal yazıcı işlevlerinin bir çoğuna sahip olmaktayız. Kolay bir kullanım sağlanan bu cihazda, herşey otomatik ve basit adımlar ile devam etmektedir. Evde, ofise, dışarıda ve birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Etiket basımı, kredi kartı slipleri gibi basımlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bastığında da gayet kaliteli bir işçilik ortaya çıkmaktadır.

 

Barkod Etiket Yazıcı Kullanım Alanları

Barkod etiket cihazları günümüzde birçok farklı alanda kullanım sağlamaktadır. Bildiğiniz üzere barkodların etiketlerini bu tür yazıcılar ile birlikte kolayca basabilmekteyiz. Peki barkod etiket yazıcı kullanım alanları nereler biliyor musunuz? Eğer cevabınız hayır ise doğru yazıyı okuyorsunuz demektir.

Günümüzde farklı mal yada hizmet üreten birçok firma barkod kullanımı sağlamaktadır. Bu tür alanlarda da barkod etiket yazıcı kullanımı sıklıkla görülmektedir. Barkod etiket yazıcılar genel olarak her alanda kullanılıyor diyebilirim. Yiyecek, içecek, kıyafet, aksesuar, eczane vb birçok alanda kullanım gösterilmektedir. Çok amaçlı olarak kullanım sağlanıldığı için, piyasada birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR